دوره های اموزش فارکس در شیراز

دوره های اموزش فارکس در شیراز

نوشته های مرتبط

دوره های اموزش فارکس در شیراز

ما در فایننس آکادمی، آموزش مباحث فارکس را از سطح صفر آغاز می‌کنیم. پس از پایان دوره، شما به‌طور کامل برای موفقیت در ترید و در بازارهای مالی و جهانی آماده خواهید بود، بدون نیاز به گذراندن هر دوره اضافی دیگر است. در ادامه، به صورت مختصر توضیحات بیشتری را برای شما ارائه خواهیم داد و با مباحث جذاب دوره های اموزش فارکس درشیراز آشنا خواهید شد.

توضیحات در مورد کلاس های حضوری:

– دوره های اموزش فارکس در شیراز  شامل 20 جلسه حضوری با مدت 2 ساعت است و از سطح ابتدایی آغاز می‌شود. برای شرکت در این کلاس‌ها نیازی به داشتن پیش‌نیاز خاصی نیست، اما اگر اطلاعات ابتدایی در این زمینه دارید، به درک بهتر شما کمک خواهد کرد.

– در طول دوره، 5 جلسه به صورت زنده به تمرین و ارتباط مفاهیم آموزشی با بازار اختصاص دارد.

– سبک معاملاتی این دوره به نام “پرایس اکشن RTM” است.

– کلاس‌ها هفتگی برگزار می‌شوند و در هر هفته 2 جلسه دارند، به طوری که طول دوره کمتر از 3 ماه است.

– پس از اتمام دوره، پشتیبانی به مدت 6 ماه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

– همچنین، شرکت در گروه تحلیلی نیز امکان‌پذیر است تا از تحلیل‌های استاد و فارغ‌التحصیلان گذشته بهره‌مند

شوید.

در بهترین کلاس فارکس در شیراز به دنبال چه چیزی باشید؟

دانشجویان به طرق گوناگون، از جمله بصری، شنیداری، تجربیات عملی یا رویکردهای تئوریک‌تر، موفق‌تر در فرآیند یادگیری آموزش‌ها عمل می‌کنند.

تعدادی از مراکز آموزش فارکس در شیراز، محتوای خود را از طریق ویدئوها و نمایش‌های عملی ارائه می‌دهند. برخی دیگر از توضیحات مکتوب و آکادمی فایننس از ترکیب عملی و تئوری برای افزایش فهم دانشجویان خود استفاده می‌کنند.

آکادمی فایننس، پلتفرم‌های اجتماعی و حمایتی را برای دانشجویان فراهم کرده است تا امکان تبادل نظر و یادگیری بیشتر را داشته باشند.

در دوره آموزش فارکس شیراز فایننس، ابزارهای آموزشی آنلاین با توجه به نیازهای دانشجوها ارائه شده است. توصیه می‌شود دوره‌ای را انتخاب کنید که با سبک یادگیری شما هماهنگ و جذاب باشد.

دوره آموزش فارکس شیراز از رویکردهای نوآورانه استفاده کرده و با ارائه محتوای جذاب، تجربه یادگیری را لذت‌بخش نگاه داشته و توجه دانشجوها را جلب می‌کند.

دوره های اموزش فارکس در شیراز
دوره های اموزش فارکس در شیراز

اصطلاحات کاربردی در فارکس:

بازار فارکس یا به اختصار FX، یک بازار است که شرکت‌ها، بانک‌ها، افراد و دولت‌ها در آن به مبادله ارز مشغول هستند. این بازار، فعال‌ترین بازار جهان است و به طور میانگین روزانه بیش از 5 تریلیون دلار معامله انجام می‌شود. در هنگام معامله ارزها در بازار فارکس، ارزها به جفت‌های اصلی، فرعی و نوظهور تقسیم می‌شوند.

دلار آمریکا به عنوان محبوب‌ترین ارز جهان شناخته می‌شود و حدود 60 درصد از کل ذخایر ارزی بانک‌های مرکزی را تشکیل می‌دهد. از این رو، نگرانی نیست که دلار آمریکا در بیشتر “جفت ارزهای اصلی” حضور داشته باشد، که درصد 75 از کل معاملات بازار فارکس را تشکیل می‌دهند. برای مبتدیان، منطقی است با جفت‌های ارزی اصلی ترید کنند، زیرا این جفت‌ها به عنوان نقدشوندگی و کم نوسان ترین ارزها شناخته می‌شوند.

پیپ:

حداقل مقداری که ارز می‌تواند تغییر کند، به عنوان ارزش پیپ معروف است. پیپ معمولی به مقدار 1/10000 ارز تبدیل می‌شود. به این معنی است که برای داشتن تأثیری در قیمت‌های بازار فارکس، یک ارز باید حداقل 0.00001٪ تغییر کند.

پیپ‌ها به عنوان بخشی از زبان معامله‌گران فارکس استفاده می‌شوند. تغییرات قیمت‌ها و حتی سودهای به دست آمده به صورت پیپ بیان می‌شوند. اما به دلیل اینکه پیپ ممکن است به مقادیر پولی متغیر اشاره کند، برای درک دقیق آنچه در حال انتقال است، نیاز به تجربه و فهم بیشتری دارد.

اهرم فارکس:

وقتی شما از یک حساب معاملاتی باز کردنی اسپرد بت یا CFD برای معامله در بازار فارکس استفاده می‌کنید، از اهرم معامله نیز استفاده می‌کنید. این به این معناست که شما تنها نیاز دارید بخشی از ارزش کامل معامله را برای باز کردن یک موقعیت قرار دهید. این موقعیت به عنوان یک معامله در حاشیه شناخته می‌شود. با این حال، شما در معرض ریسک کامل بر اساس ارزش تجاری کامل موقعیت در بازار قرار خواهید گرفت. درک این نکته مهم است که هنگام استفاده از اهرم در معامله، هم سود و هم زیان بزرگ‌تر خواهند شد.

دوره های اموزش فارکس در شیراز
دوره های اموزش فارکس در شیراز

مزایای دوره های اموزش فارکس در شیراز:

ما به علاقه‌مندان به حوزه فارکس، توصیه می‌کنیم که در دوره های آموزش فارکس در شیراز شرکت کنند، زیرا یکی از مشکلات اصلی این حوزه این است که بیشتر آموزشگاه‌ها، اساتید، پکیج‌های آموزشی و حتی ویدیوهای رایگان در شبکه‌های اجتماعی آموزش‌های نادرستی ارائه می‌دهند، که این نوع آموزش‌ها منجر به ضرر برای معامله‌گران مبتدی می‌شود.
ویژگی برجسته کلاس آموزش فایننس اکادمی، پرورش معامله‌گران است نه فقط آموزش، زیرا تحلیل‌گری با معامله‌گری تفاوت بسیار زیادی دارد. آموزش صحیح در معامله‌گری و تحلیل‌گری منجر به سودآوری قابل توجه و پیوسته در بازار می‌شود. آموزشگاه فارکس در شیراز با استفاده از روش آموزشی نوین خود، زمانی که برای دانش‌پذیران صرف می‌شود را برای سودآوری و دستیابی به سود بالا و پیوسته به حداقل می‌رساند. به طوری که در جلسات ابتدایی آموزش فارکس در شیراز، دانش‌پذیران توانایی ورود به بازار واقعی و گرفتن پوزیشن را داشته و منجر به سود می‌شوند. مهم است به این نکته توجه کنیم که بیشتر ورودی‌های آموزشگاه فارکس در شیراز قبلاً در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی مختلف شرکت کرده‌اند و توسط اساتید مختلف آموزش دیده‌اند، اما نتیجه مطلوبی را به دست نیاورده‌اند و حتی ضررهای زیادی را تجربه کرده‌اند.

برای اموزش صفر تا صد فارکس میتوانید از طریق پل های زیر ارتباط برقرار کنید:

  • 09902032869
  • finance.academi1@gmail.com
  • شیراز- زرهی- نبش کوچه 2 باهنر شمالی- ساختمان طاحونه- طبقه دوم- واحد 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *