اموزش فارکس حضوری

اموزش فارکس حضوری

نوشته های مرتبط

اموزش فارکس حضوری

اگر به دنبال دوره عالی و اموزش فارکس حضوری با بهترین استاداموزشی فارکس هستید استاد کیانی در کنار شماست شما در طی دوره شما نیاز به هیچ کلاسی جهت موفقیت در ترید و شناخت این بازار جهانی ندارید. در فاینس اکادمی در مورد این دوره برای شما عزیزان میگوییم همچنین در این اموزش ترید در طلا و نفت جهانی، ارز های مختلف جهانی و شاخص بورس توسط بهترین استاد مرتضی کیانی اموزش داده خواهد شد.

شرح دوره های فارکس

این دوره هم به صورت کلاس حضوری در شیراز هم در قالب بسته های اموزشی ارائه میگردد. شما در این کلاس 8 استراتژی ورود دقیق که بک تست و فوروارد تست ازز انها گرفته شده است روانشناسی معاملات  و استراتژی تحلیلی برای حرکت قیمت ها را اموزش میبینید و بدون نگرانی پشتیبان خود را در طی دوره دارید. دیگر ویژگی های دوره به شرح زیر است:

  • سبک معاملاتی پرایس اکشنRTM است
  • کارگاه عملی در لایو بازار
  • بعد از شرکت در دوره دیگر نیازی به دوره های دیگر ندارید
  • اموزش ژرنال نویسی معاملاتی
  • مدیریت سرمایه و استراتژی مدیریت معاملات

مزایای بازار فارکس

تجارت در بازار فارکس یکی از پرطرف‌دارترین انواع تجارت در جهان است که مزایای زیادی را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

این مزایا عبارتند از:

  •  سودآوری زیاد: معاملات در بازار فارکس، در صورت انجام صحیح، می‌توانند سود بسیار زیادی را برای تریدرها به همراه داشته باشند.
  • جهانی بودن بازار: بازار فارکس یکی از بزرگترین بازارهای ارز در جهان است که همیشه فرصت‌های زیادی برای سودآوری در آن وجود دارد.
  •  باز بودن شبانه روزی: بازار فارکس به صورت 24 ساعته و به طول هفته باز است که به شما امکان می‌دهد در هر زمانی که موردنیاز است، معامله کنید.
  •  نقدینگی بالا: بازار فارکس از نقدینگی بالایی برخوردار است و همیشه فعالیت و فرصت‌های زیادی برای تریدینگ فراهم می‌کند.
اموزش فارکس حضوری
اموزش فارکس حضوری

برخی اصطلاحات مهم فارکس

در زیر توضیحی راجع به برخی از اصطلاحات رایج در فارکس برای شما اوردیم همچنین برای اطلاعات بیشتر میتوانید روی لینک اموزش جامع فارکس رایگان صفر تا صد کلیک کنید.

1- پیپ (Pip): این واحد اندازه‌گیری تغییر قیمت در فارکس است که بیانگر درصد در نقطه می‌شود. به‌طور معمول، یک پیپ برابر با 0.0001 یا یک ده هزارم درصد تغییر است.

2- لات (Lot): لات به مقدار معامله ارز در فارکس اشاره دارد و به‌عنوان واحد معاملاتی استفاده می‌شود. اندازه یک لات معمولاً برای جفت‌های ارزی مختلف متفاوت است.

3- اسپرد (Spread): این تفاوت بین قیمت خرید و قیمت فروش یک جفت ارز را نشان می‌دهد. اسپرد به‌عنوان هزینه معامله محاسبه می‌شود و می‌تواند متغیر یا ثابت باشد.

4- سوآپ (Swap): این عملیات به جابه‌جایی موقت پوزیشن‌ها در شبانه‌روز ارزی اشاره دارد و بستگی به اختلاف نرخ بهره دارد.

5- مارجین (Margin): مارجین، مقدار سرمایه یا وجهی است که برای باز کردن یک معامله در فارکس لازم است.

6- مارجین کال (Margin Call): این وقتی اتفاق می‌افتد که معامله‌گر مارجین کافی برای نگه داشتن پوزیشن نداشته باشد.

اصطلاحات بالا تنها بخشی از مفاهیم موجود در بازار فارکس هستند. برای موفقیت در این بازار، آشنایی با این اصطلاحات و استفاده صحیح از آن‌ها بسیار مهم است.

کلام اخر

برای معامله در بازار فارکس یک اموزش صحیح و بدون نقص هم در هذینه و هم در وقت شما کمک بسزایی دارد به همین منظور ما برای شما با بهترین اموزش ها را در این سایت قرار داده ایم برای دیدن مطالب بیشتر بروی لینک های زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *